Skontaktuj się z nami już dziś lub zadzwoń 530 100 029!

Skontaktuj się!
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowości
Oczyszczanie wodorowe 9D
Oczyszczanie wodorowe 9D
5 999,00 zł
szt.
Peeling węglowy Q-Switch ND Yag
Peeling węglowy Q-Switch ND Yag
6 499,00 zł
szt.
Elektrostymulacja mięśni - EMS
Elektrostymulacja mięśni - EMS
2 499,00 zł
szt.
Este Oxy 3w1
Este Oxy 3w1
12 999,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Stacjonarne kursy i szkolenia kosmetyczne

Nasz zespół nie tylko wykonuje szereg zabiegów upiększających, ale też dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Nasi dyplomowani kosmetolodzy prowadzą profesjonalne kursy kosmetyczne oraz szkolenia z medycyny estetycznej. Spotkania odbywają się w naszym salonie w Łodzi i są przeznaczone dla 1-2 osób. Łączymy teorię z praktyką i pragniemy jak najlepiej przekazać wiedzę i umiejętności niezbędne do przeprowadzania zabiegów, dlatego kursy są prowadzone w małych grupach.

Specjalistyczne szkolenia przeznaczone są dla osób, które pragnąć podnieść swoje kompetencje w zakresie przeprowadzania takich zabiegów, jak mezoterapia igłowa bądź mikroigłowa, wolumetria, zaawansowane peelingi chemiczne, lipoliza iniekcyjna. Dostępne są również spotkania związane z wykorzystaniem nici PDO mono, stymulatorów tkankowych lub toksyny botulinowej czy też z technikami wypełnień kwasem hialuronowym.

Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także do kontaktu z zespołem centrum Uroda Estetic.

Prowadzone przez nas szkolenia stacjonarne są kierowane do osób pracujących w branży beauty – kosmetologów. Kursy kosmetyczne są stacjonarne i obrywają się w Łodzi. Oferujemy szkolenia z różnych zabiegów na twarz, dekolt, szyję i inne części ciała.

Szkolenia z zabiegów kosmetycznych na twarz – część teoretyczna

Materiał, który omawiamy podczas części teoretycznej, różni się w zależności od wybranego kursu, choć pewne elementy są wspólne dla wszystkich szkoleń. Podczas wielu z nich omawiamy regulacje prawne związane z wykonywaniem mezoterapii, wolumetrii czy innych. Omawiamy także wskazania i przeciwwskazania do wykonania danego zabiegu na twarz, szyję, dekolt czy ciało. Na każdym szkoleniu poruszamy także kwestię wykorzystywanych preparatów. W zależności od tego, jakie zabiegi kosmetyczne na twarz omawiamy, przedstawiamy np. sposób działania preparatów, rodzaje preparatów czy rodzaje narzędzi.

W przypadku niektórych kursów kosmetycznych omawiamy techniki wykonywania iniekcji, możliwe powikłania, sposoby przygotowania preparatu oraz inne kwestie.

Kursy kosmetyczne w Łodzi – część praktyczna

Podstawą części praktycznej jest ponowne omówienie wcześniej przekazanych informacji na modelkach. Obejmuje to wskazanie miejsc, które poddaje się znieczuleniu, a także wskazanie miejsc na twarzy i ciele, na które aplikuje się preparaty aktywne.

Część praktyczna kursów kosmetycznych w Łodzi obejmuje także pracę na modelkach. Osoba prowadząca szkolenie wykonuje pokaz przeprowadzania zabiegu na modelce, np. jej twarzy, a następnie osoba ucząca się, wykonuje zabieg samodzielnie.

Dodatkowe informacje

Podczas szkolenia przewidujemy czas na zadawanie pytań oraz udzielanie odpowiedzi. Kursy kosmetyczne są prowadzone stacjonarnie, w naszej Pracowni Urody Estetic. Mieści się ona w Łodzi, na ul. Andrzeja Struga 6, w Śródmieściu. Zajęcia trwają jeden dzień, ale radzimy, aby zarezerwować sobie w mieście nocleg. Szkolenie jest intensywne pod względem ilości przekazywanych informacji, dlatego może być męczące.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl