Skontaktuj się z nami już dziś lub zadzwoń 530 100 029!

Skontaktuj się!
Nowości
Oczyszczanie wodorowe 9D
Oczyszczanie wodorowe 9D
5 999,00 zł
szt.
Peeling węglowy Q-Switch ND Yag
Peeling węglowy Q-Switch ND Yag
6 499,00 zł
szt.
Elektrostymulacja mięśni - EMS
Elektrostymulacja mięśni - EMS
2 499,00 zł
szt.
Este Oxy 3w1
Este Oxy 3w1
12 999,00 zł
szt.
Szkolenia stacjonarne
Szkolenia online
Urządzenia
Szkolenie kosmetyczne stacjonarne vs online

W dzisiejszych czasach znaczna część życia przeniosła się do sieci. Dotyczy to także branży urodowej. Obecnie szkolenia kosmetyczne wykonuje się zarówno stacjonarnie, jak i online. Która z tych opcji jest lepsza? Z naszego kursu poznasz wady i zalety takich rozwiązań. Zapraszamy!

czytaj całość »
Zabiegi odmładzające

Podstawą oferty wielu gabinetów kosmetycznych są usługi, które zbiorczo określa się mianem zabiegów odmładzających. Czym są, jakie z nich są najpopularniejsze i jaki wpływ mają na nasz wygląd? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

czytaj całość »
Podstawowe kursy kosmetyczne

Często gabinety medycyny estetycznej mają zróżnicowane i niejednorodne oferty. Jednak równie często okazuje się, że pewne zabiegi powtarzają się w ofercie większości gabinetów. Co należy do takiej bazy zabiegów?

czytaj całość »
Najczęściej wybierane kursy kosmetyczne

Istnieją różne rodzaje szkoleń dla pracowników salonów piękności oraz gabinetów medycyny estetycznej. Wyróżnia się szkolenia z wizażu, pielęgnacji, stylizacji paznokci czy też przedłużania rzęs, a także szkolenia z zabiegów nieinwazyjnych. Są to najczęściej wybierane kursy kosmetyczne, o których opowiemy w tym materiale.

czytaj całość »
Co dają kursy kosmetyczne?

Wiele osób, które rozważa naukę z zespołem Uroda Estetic, zastanawia się czy warto poświęcać czas na kolejne szkolenia. Oczywiście udział w zajęciach jest zależny od indywidualnych potrzeb. Jednakże nie każdy decyduje się na udział, gdyż czasami trudno dostrzec, co dają kursy kosmetyczne. Mogłoby się wydawać, że chodzi tylko o zdobycie nowych kwalifikacji, ale efekty szkoleń są szersze i dalekosiężne.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl