Skontaktuj się z nami już dziś lub zadzwoń 530 100 029!

Skontaktuj się!

Kosmetyczne centrum szkoleniowe - Uroda Estetic

Witamy w Uroda Estetic. Nasz zespół tworzą osoby, które nie tylko wykonują zabiegi upiększające, ale też dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzimy bowiem zarówno salon urody, jak i kosmetyczne centrum szkoleniowe. To jednak nie koniec naszej działalności. Prowadzimy także sklep z urządzeniami kosmetycznymi – zapewniamy nie tylko niezawodne sprzęty, ale też fachowe doradztwo, a także przeszkolenie pracowników w zakresie ich obsługi.

Profesjonalne urządzenia i kursy kosmetyczne

Co dokładnie proponujemy? Oferujemy stacjonarne kursy i szkolenia dotyczące przeprowadzania zabiegu lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii mikroigłowej, zaawansowanych peelingów chemicznych, wolumetrii, technik wypełniania kwasem hialuronowym i nie tylko. Jeśli natomiast chodzi o urządzenia, to wśród naszych propozycji znajduje się kombajn kosmetyczny, maszyna do oczyszczania wodorowego czy EMS NANO RF 3w1.

To, co nas wyróżnia, to kompleksowa oferta. Wykonujemy zabiegi, uczymy innych, jak je prawidłowo wykonywać, a dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować idealne sprzęty do salonów urody i przekazać niezbędne do ich obsługi wskazówki. Zapraszamy do kontaktu z zespołem Uroda Estetic!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl